INTERNET

Dla Biznesu

Nawet kilka minut opóźnienia dziennie przy kilku osobach w zespole to dziesiątki godzin miesięcznie, które zespół mógłby przeznaczyć na przyjemną i efektywną pracę. Stabilne i szybkie łącze powinno być standardem niezależnie od branży i specjalizacji, gdyż wpływa ono na rentowność firmy i efektywność każdego działania.

 
Twoi pracownicy kontaktują się ze sobą online? Przesyłają różnego rodzaju pliki? A może korzystają stale z internetu, analizując dane i wykonując inne czynności w codziennej pracy?

 
Gwarantujemy opiekę i szybkie wsparcie ze strony opiekuna biznesowego, stabilność łącza, bezpieczeństwo i zmniejszenie ryzyka związane z dostawami internetu.

Naszą ofertę ubraliśmy w atrakcyjne cenowo pakiety internetu światłowodowego dla biznesu, które z łatwością dopasujesz do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

swiatlowod_grafika

Zakres świadczonych usług

Bezpieczeństwo świadczonych usług

Gwarancja jakości

Rozwój firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Rozszerz swoją ofertę o usługi specjalistyczne.

1

 Konsulting IT

Audyt sieciowy firmy

Budowanie sieci wewnętrznej

2

Zabezpieczenia Sieci

Budowanie sieci VPN – szyfrowanie połączeń 

Zdalne pulpity

3

Serwery dedykowane

Przestrzeń dyskowa – Chmura

Systemy kopii zapasowych – Backup

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Tomasz
Czytaj więcej
Świetny kontakt w sytuacjach awarii. Zawsze błyskawiczna reakcja, chętnie udzielają wsparcia technicznego przez telefon. Internet zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wszystkie zalety lokalnego operatora. Nigdy więcej molochów telekomunikacyjnych
Adrian
Czytaj więcej
Bardzo dobry kontakt z Panią Moniką. Pani Monika dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać problem podczas instalacji. Internet działa zgodnie z ofertą. Router działa również w 5G.
Łukasz
Czytaj więcej
Usługa zrealizowana bardzo szybko i bardzo sprawnie. Obsługa klienta i serwis na medal! Polecam!
Poprzedni
Następny
Skontaktuj się z nami i już dziś dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.​