Odbierz bezpłatny poradnik !


Zadbaj o swoje
bezpieczeństwo w sieci

Zapisz się i odbierz bezpłatny poradnik
"BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Marketing email consent

Jak często oceniasz swoje bezpieczeństwo w sieci ?

Poświęć kilka minut, żeby
zweryfikować 5 podstawowych elementów bezpieczeństwa. 

Co zyskasz ?

Jak często oceniasz swoje bezpieczeństwo w sieci ?

Poświęć kilka minut, żeby
zweryfikować 5 podstawowych elementów bezpieczeństwa. 

Co zyskasz ?

Dla kogo przeznaczony jest ten poradnik ?!

Dla osób, które
korzystają z Social Mediów

Zastawiałeś się co publikujesz na swoich Social Mediach ? Czy Twoje dane są ogólnie dostępne ?

Dla osób, które
chcą zachować swoje zdjęcia na zawsze

Jak wyglądają Twoje bazy danych co z nimi się dzieje ?

Dla osób, które
nigdy nie myślały o swoim bezpieczeństwie w sieci

Kilka małych kroków a dowiesz się co powinieneś zmienić, żeby czuć się bezpieczniej w sieci.

Twórcy poradnika

Oferujemy kompleksowe usługi związane z podłączaniem do sieci światłowodowej  domów jednorodzinnych, bloków oraz firm. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Czasem budowa podłączeń może być utrudniona przez przepisy lub relacje sąsiedzkie, ale nie boimy się tych wyzwań.

Internet światłowodowy to gwarancja stabilnego i bardzo szybkiego połączenia. Wystarczy jedynie odpowiedni router i połączenie z naszą siecią operatora.

Jesteśmy lokalnym operatorem telekomunikacyjnym, co oznacza, że możemy zaoferować Ci nie tylko doskonałą jakość usług, ale także łatwość dostępu do naszego biura obsługi. Nasza firma posiada własne serwery oraz rozległą sieć kablową o długości blisko 150 km, która obejmuje obszary takie jak Wesoła, Sulejówek, Wawer i Mińsk Mazowiecki.

Kiedy wybierasz dostawcę internetu, cena nie jest jedynym czynnikiem, który powinieneś brać pod uwagę. Nasza lokalna firma oferuje również osobisty kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Gdy zadzwonisz do nas, spotkasz Olę, która doskonale zna potrzeby naszych klientów, Mateusza, który pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, a także Jacka i Michała, którzy służą pomocą w kwestiach technicznych. To tylko kilku z naszych fantastycznych pracowników, którzy wspierają Cię na każdym etapie współpracy.

Wybierając naszą firmę, wybierasz nie tylko szybki internet światłowodowy, ale także partnera, który dba o Twój komfort i zawsze jest dostępny, gdy potrzebujesz pomocy. Daj nam szansę udowodnienia Ci, że możemy dostarczyć Ci najlepsze usługi telekomunikacyjne.

Zespół KaspolNET

Opinie naszych klientów

Tomasz
Czytaj więcej
Świetny kontakt w sytuacjach awarii. Zawsze błyskawiczna reakcja, chętnie udzielają wsparcia technicznego przez telefon. Internet zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wszystkie zalety lokalnego operatora. Nigdy więcej molochów telekomunikacyjnych
Adrian
Czytaj więcej
Bardzo dobry kontakt z Panią Moniką. Pani Monika dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać problem podczas instalacji. Internet działa zgodnie z ofertą. Router działa również w 5G.
Łukasz
Czytaj więcej
Usługa zrealizowana bardzo szybko i bardzo sprawnie. Obsługa klienta i serwis na medal! Polecam!
Poprzedni
Następny

Zapisz się na konsultację i zweryfikuj
czy ty też możesz korzystać z bezpiecznego łącza