TELEFONIA

VoIP

TELEFONIA

VoIP

Jakość rozmów przez telefon stacjonarny pozostawia wiele do życzenia, jednak nie chcesz zupełnie z niego rezygnować? A może potrzebujesz pewnej i taniej telefonii dla firmy lub instytucji? Sięgnij po dostępną w naszej ofercie niezawodną telefonię VoIP i ciesz się wysoką jakością rozmów bez konieczności posiadania linii telefonicznej. Gwarantujemy atrakcyjne pakiety minut, które dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb – niezależnie od tego, czy szukasz oferty dla domu, czy dla firmy.

Czym jest telefonia VoIP? Jak działa telefon internetowy?

Telefonia VoIP to innowacyjna usługa, która pozwala przesyłać połączenia głosowe za pośrednictwem łącza internetowego lub innych sieci wykorzystujących protokół IP (VoIP = Voice over Internet Protocol). Stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej telekomunikacji, która do przesyłu połączeń głosowych wykorzystuje naziemne nadajniki.

Telefon IP

Niski koszt usługi VoIP i wysoka jakość połączeń

MINIMUM FORMALNOŚCI

Naszą ofertę zgrupowaliśmy w atrakcyjne pakiety, w ramach których możesz otrzymać od 60 do 360 minut na połączenia do wszystkich sieci! To najkorzystniejsze opcje na lokalnym rynku. Z łatwością dostosujesz je do rzeczywistych potrzeb i budżetu, którym dysponujesz. Pamiętaj, telefonia internetowa jest znacznie tańsza od tradycyjnej. Pozwala oszczędzić nawet do 70 proc. kosztów dotychczasowych rozmów.

Zapewniamy nie tylko niskie ceny, ale i wysoką jakość odbierania i wykonywania połączeń. Koniec z szumami, trzaskami i słowami urwanymi w pół! Telefonia internetowa od Kaspolnet to gwarancja, że bez przeszkód przekażesz wszystko, co masz do powiedzenia, niezależnie skąd i dokąd dzwonisz. Skontaktuj się z naszym Doradcą i już dziś przekonaj się, że tanie rozmowy to nie mrzonki.

MAKSIMUM KORZYŚCI

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Cennik telefonii VOIP

Tyle za ile

15
Miesięcznie
 • umowa na 24 miesiące
 • połączenia zgodnie z cennikiem

Taryfa 60

38
Miesięcznie
 • umowa na 24 miesiące
 • 60 minut do wszystkich sieci

Taryfa 120

60
Miesięcznie
 • umowa na 24 miesiące
 • 120 minut do wszystkich sieci

Taryfa 240

70
Miesięcznie
 • umowa na 24 miesiące
 • 240 minut do wszystkich sieci

Taryfa 360

92
Miesięcznie
 • umowa na 24 miesiące
 • 360 minut do wszystkich sieci
0,10
Minuta
 • Połączenia stacjonarne w Polsce
0,33
Minuta
 • Połączenia stacjonarne międzynarodowe
0,33
Minuta
 • Połączenia komórkowe w Polsce
0
Minuta
 • Połączenia z numerami KASPOL.NET

Skontaktuj się z nami i już dziś dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Tomasz
Czytaj więcej
Świetny kontakt w sytuacjach awarii. Zawsze błyskawiczna reakcja, chętnie udzielają wsparcia technicznego przez telefon. Internet zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wszystkie zalety lokalnego operatora. Nigdy więcej molochów telekomunikacyjnych
Adrian
Czytaj więcej
Bardzo dobry kontakt z Panią Moniką. Pani Monika dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać problem podczas instalacji. Internet działa zgodnie z ofertą. Router działa również w 5G.
Łukasz
Czytaj więcej
Usługa zrealizowana bardzo szybko i bardzo sprawnie. Obsługa klienta i serwis na medal! Polecam!
Poprzedni
Następny