INTERNET

ŚWIATŁOWODOWY

INTERNET

ŚWIATŁOWODOWY

Masz dość niestabilnego internetu? Chcesz bez przeszkód oglądać filmy w wysokiej jakości, prowadzić rozmowy online bez zacinania lub grać w gry sieciowe bez lagów? Nasz internet światłowodowy zapewni Ci dostęp do wręcz nieograniczonych możliwości. Koniec z niską przepustowością łącza, przeciągającym się w nieskończoność buforowaniem i opóźnieniami w rozmowach z klientami! Pracuj, pobieraj pliki i korzystaj z rozrywki, jak chcesz.

Internet światłowodowy – jak działa?

Internet światłowodowy to najkorzystniejsza pod względem wydajności i sprawności działania technologia transmisji danych. Do przesyłu informacji wykorzystuje one fale świetlne. W efekcie zapewnia o wiele lepszą przepustowość i mniejszą awaryjność połączenia niż internet radiowy.

🕹️ Prędkości nawet do 1Gb/s
🕹️ Ping poniżej 10ms
🕹️ Niski jitter na poziomie 10ms
🕹️ Upload nawet do 1 Gb/s

W Kaspolnet oferujemy superszybki internet stacjonarny, który jest oparty na stabilnym i wydajnym łączu symetrycznym. To nowoczesna technologia, która – w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku łączy internetowych – pozwala wysyłać i ściągać pliki z tą samą prędkością. W efekcie wszyscy użytkownicy mogą korzystać z sieci bez przeszkód i zakłóceń.

Najlepszy internet domowy od Kaspolnet – dla kogo?

Naszą ofertę internetu domowego polecamy każdemu, jednak w szczególności sprawdzi się ona w przypadku miłośników oglądania filmów 4K i 8K oraz pasjonatów gier wideo, a także przedsiębiorców. Zapewnia bowiem ponadprzeciętną szybkość i stabilność łącza – czyli to, na czym zależy im najbardziej. Dodatkowo korzystając ze światłowodu, użytkownicy nie muszą się obawiać, że złe warunki atmosferyczne doprowadzą do zerwania połączenia z siecią, co zdarza się w przypadku internetu radiowego.

Oto co możemy Ci zaoferować?

ULTRASZYBKI INTERNET

BRAK OGRANICZEŃ

Internet światłowodowy od Kaspolnet zapewni Ci dostęp do niczym nieograniczonego świata rozrywki o każdej porze i w dowolnym miejscu Twojego domu – co jest zasługą wydajnej komunikacji Wi-Fi. Stanowi również odpowiedź na potrzeby biznesu. Zapewnia bowiem wysoką skuteczność transmisyjną, nawet gdy z sieci korzysta wielu użytkowników naraz.

Światłowód 150

od45

Miesięcznie

Popularne

Światłowód 300

od59

Miesięcznie

Światłowód 500

od99

Miesięcznie

Światłowód 1000

od139

Miesięcznie

Naszym klientom oferujemy dostęp do różnych pakietów internetu stacjonarnego z maksymalną prędkością przesyłu od 150, poprzez 300 Mbit/s, do nawet do 1 Gbit/s. To najszybszy internet światłowodowy na rynku, który pozwala na wysyłanie i pobieranie nawet dużych plików. Świetnie sprawdza się zarówno w przypadku pracy zdalnej, jak i rozrywki. Ponadto, zapewnia możliwość korzystania z komunikatorów do rozmów wideo bez uszczerbku na jakości dźwięku i obrazu.

Każdego dnia dbamy o jakość oferowanego internetu stacjonarnego. Stale monitorujemy sieć i czuwamy nad jej prawidłowym funkcjonowaniem. Gwarantujemy nie tylko błyskawiczny internet światłowodowy, ale i równie szybką odpowiedź na ewentualne problemy.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Świetny kontakt w sytuacjach awarii. Zawsze błyskawiczna reakcja, chętnie udzielają wsparcia technicznego przez telefon. Internet zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wszystkie zalety lokalnego operatora. Nigdy więcej molochów telekomunikacyjnych!
Tomasz Wilczek
Bardzo dobry kontakt z Panią Moniką. Pani Monika dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać problem podczas instalacji. Internet działa zgodnie z ofertą. Router działa również w 5G.
Adrian Jarzab
Usługa zrealizowana bardzo szybko i bardzo sprawnie. Obsługa klienta i serwis na medal! Polecam!
Łukasz Kotapski
Wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie pakiet internetu domowego i ciesz się nowymi możliwościami oraz modemem bez opłat przez cały czas trwania umowy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swój kontakt. Oddzwonimy.