INTERNET

ŚWIATŁOWODOWY

INTERNET

ŚWIATŁOWODOWY

Masz dość niestabilnego internetu? Chcesz bez przeszkód oglądać filmy w wysokiej jakości, prowadzić rozmowy online bez zacinania lub grać w gry sieciowe bez lagów? Nasz internet światłowodowy zapewni Ci dostęp do wręcz nieograniczonych możliwości. Koniec z niską przepustowością łącza, przeciągającym się w nieskończoność buforowaniem i opóźnieniami w rozmowach z klientami! Pracuj, pobieraj pliki i korzystaj z rozrywki, jak chcesz.

Internet światłowodowy – jak działa?

Internet światłowodowy to najkorzystniejsza pod względem wydajności i sprawności działania technologia transmisji danych. Do przesyłu informacji wykorzystuje one fale świetlne. W efekcie zapewnia o wiele lepszą przepustowość i mniejszą awaryjność połączenia niż internet radiowy.

🕹️ Prędkości nawet do 1Gb/s
🕹️ Ping poniżej 10ms
🕹️ Niski jitter na poziomie 10ms
🕹️ Upload nawet do 1 Gb/s

W Kaspolnet oferujemy superszybki internet stacjonarny, który jest oparty na stabilnym i wydajnym łączu symetrycznym. To nowoczesna technologia, która – w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku łączy internetowych – pozwala wysyłać i ściągać pliki z tą samą prędkością. W efekcie wszyscy użytkownicy mogą korzystać z sieci bez przeszkód i zakłóceń.

Najlepszy internet domowy od Kaspolnet – dla kogo?

Naszą ofertę internetu domowego polecamy każdemu, jednak w szczególności sprawdzi się ona w przypadku miłośników oglądania filmów 4K i 8K oraz pasjonatów gier wideo, a także przedsiębiorców. Zapewnia bowiem ponadprzeciętną szybkość i stabilność łącza – czyli to, na czym zależy im najbardziej. Dodatkowo korzystając ze światłowodu, użytkownicy nie muszą się obawiać, że złe warunki atmosferyczne doprowadzą do zerwania połączenia z siecią, co zdarza się w przypadku internetu radiowego.

Oto co możemy Ci zaoferować?

ULTRASZYBKI INTERNET

BRAK OGRANICZEŃ

Internet światłowodowy od Kaspolnet zapewni Ci dostęp do niczym nieograniczonego świata rozrywki o każdej porze i w dowolnym miejscu Twojego domu – co jest zasługą wydajnej komunikacji Wi-Fi. Stanowi również odpowiedź na potrzeby biznesu. Zapewnia bowiem wysoką skuteczność transmisyjną, nawet gdy z sieci korzysta wielu użytkowników naraz.

Naszym klientom oferujemy dostęp do różnych pakietów internetu stacjonarnego z maksymalną prędkością przesyłu od 300, poprzez 600Mbit/s, do nawet do 1 Gbit/s. To najszybszy internet światłowodowy na rynku, który pozwala na wysyłanie i pobieranie nawet dużych plików. Świetnie sprawdza się zarówno w przypadku pracy zdalnej, jak i rozrywki. Ponadto, zapewnia możliwość korzystania z komunikatorów do rozmów wideo bez uszczerbku na jakości dźwięku i obrazu.

Każdego dnia dbamy o jakość oferowanego internetu stacjonarnego. Stale monitorujemy sieć i czuwamy nad jej prawidłowym funkcjonowaniem. Gwarantujemy nie tylko błyskawiczny internet światłowodowy, ale i równie szybką odpowiedź na ewentualne problemy.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.


Opinie naszych klientów

Tomasz
Czytaj więcej
Świetny kontakt w sytuacjach awarii. Zawsze błyskawiczna reakcja, chętnie udzielają wsparcia technicznego przez telefon. Internet zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wszystkie zalety lokalnego operatora. Nigdy więcej molochów telekomunikacyjnych
Adrian
Czytaj więcej
Bardzo dobry kontakt z Panią Moniką. Pani Monika dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać problem podczas instalacji. Internet działa zgodnie z ofertą. Router działa również w 5G.
Łukasz
Czytaj więcej
Usługa zrealizowana bardzo szybko i bardzo sprawnie. Obsługa klienta i serwis na medal! Polecam!
Poprzedni
Następny

Podłączenie telewizji światłowodowej bez anteny satelitarnej – szybko i bezproblemowo

Żeby korzystać z bogatej oferty kanałów telewizyjnych i innowacyjnych funkcji, nie musisz montować, ani konfigurować anteny satelitarnej. Wystarczy, że masz łącze światłowodowe Kaspolnet, a o resztę nie musisz się martwić. Jasna instrukcja obsługi rozwieje ewentualne wątpliwości, a cały proces instalacji dekodera i konfiguracji kanałów zajmie tylko chwilę.

W naszej ofercie masz możliwość zakupu pakietów internet + TV światłowodowa wraz z dekoderem i modemem. Nie musisz więc kupować dodatkowych sprzętów, ani martwić się o ich kompatybilność. Od razu zyskujesz dostęp do nielimitowanej rozrywki i możesz w pełni wykorzystać potencjał światłowodu.