TELEWIZJA

ŚWIATŁOWODOWA

TELEWIZJA

ŚWIATŁOWODOWA

Żeby oglądać ulubione filmy, seriale i programy rozrywkowe, wcale nie musisz inwestować w telewizję satelitarną. Drogę do wręcz nieograniczonej rozrywki otwiera Ci światłowód. Sięgnij po jeden z naszych pakietów telewizji światłowodowej i ciesz się najbogatszym wyborem kanałów na rynku. Oglądaj, co chcesz i kiedy chcesz, w jakości Full HD i 4K, na kilku ekranach jednocześnie!

Jak działa telewizja światłowodowa?
Nieograniczone możliwości w zasięgu ręki

Technologia światłowodowa kojarzy się głównie z ultraszybkim internetem. Pozwala jednak na przesył także sygnału telewizyjnego. W efekcie użytkownik zyskuje możliwość oglądania ulubionych programów rozrywkowych, filmów i seriali w najwyższej jakości oraz bez zakłóceń. Ponadto telewizja światłowodowa nie ma żadnych technologicznych ograniczeń – zapewnia dostęp do dowolnej liczby kanałów.

Telewizja światłowodowa od Kaspolnet – oferta na miarę XXI wieku

Telewizja światłowodowa od Kaspolnet to jedyna taka oferta na rynku. Wybierz jeden z dostępnych pakietów i korzystaj z nielimitowanej rozrywki na własnych zasadach. Połącz ją z naszym internetem światłowodowym i uzyskaj jeszcze więcej korzyści.

Oto co możemy Ci zaoferować?

TELEWIZJA
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PVR i VOD

Z kolei dzięki funkcji PVR nagrasz ulubione audycje i odtworzysz je, gdy będziesz mieć na to czas i ochotę. W każdej chwili możesz też skorzystać z VOD, czyli wideo na żądanie. Oglądaj największe hity światowego kina i ulubione seriale, kiedy tylko chcesz, i bez wychodzenia z domu.

CATCHUP TV

Na podstawie Twoich wyborów nasz dekoder stworzy listę najpopularniejszych kanałów. Dzięki temu ulubione pozycje będziesz mieć zawsze pod ręką. Funkcja CATCHUP TV pozwoli Ci z nadrobić zaległości i przegapione programy. Zapewnia bowiem możliwość odtwarzania audycji przez 3 dni od ich premiery.

INNOWACYJNE FUNKCJE

Ponadto inteligenta telewizja światłowodowa od Kaspolnet oferuje dostęp do szeregu innowacyjnych funkcji. W efekcie to ona dopasowuje się do Ciebie i Twojego stylu życia, a nie Ty do niej. Sprawdź, jak to działa.

Podłączenie telewizji światłowodowej – szybko i bezproblemowo

Żeby korzystać z bogatej oferty kanałów telewizyjnych i innowacyjnych funkcji, nie musisz montować, ani konfigurować anteny satelitarnej. Wystarczy, że masz łącze światłowodowe Kaspolnet, a o resztę nie musisz się martwić. Jasna instrukcja obsługi rozwieje ewentualne wątpliwości, a cały proces instalacji dekodera i konfiguracji kanałów zajmie tylko chwilę.

W naszej ofercie masz możliwość zakupu pakietów internet + TV światłowodowa wraz z dekoderem i modemem. Nie musisz więc kupować dodatkowych sprzętów, ani martwić się o ich kompatybilność. Od razu zyskujesz dostęp do nielimitowanej rozrywki i możesz w pełni wykorzystać potencjał światłowodu.

Skontaktuj się z nami i już dziś dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Tomasz
Czytaj więcej
Świetny kontakt w sytuacjach awarii. Zawsze błyskawiczna reakcja, chętnie udzielają wsparcia technicznego przez telefon. Internet zgodnie z warunkami określonymi w umowie. Wszystkie zalety lokalnego operatora. Nigdy więcej molochów telekomunikacyjnych
Adrian
Czytaj więcej
Bardzo dobry kontakt z Panią Moniką. Pani Monika dołożyła wszelkich starań aby rozwiązać problem podczas instalacji. Internet działa zgodnie z ofertą. Router działa również w 5G.
Łukasz
Czytaj więcej
Usługa zrealizowana bardzo szybko i bardzo sprawnie. Obsługa klienta i serwis na medal! Polecam!
Poprzedni
Następny