Internet za 1zł

Pakiet internetu i telewizji nawet za 1 zł do 3 miesięcy

Jeśli jeszcze nie posiadałeś naszej telewizji światłowodowej mamy dla Ciebie specjalną ofertę na start. Zdecyduj się na jeden z pakietów telewizyjnych Smart lub Optimum, uruchom usługę do końca kwietnia 2022 i płać tylko 1 zł za pierwsze trzy miesiące jeśli mieszkasz w bloku.

strona_promocje_kaspolnet_04

Promocja jest okresowa i trwa do końca kwietnia 2022 roku.

Promocja dotyczy oferty w pakietach Smart HD i Optimum HD.

W ramach promocji Klient w tych pakietach uzyskuje rabat przez okres pierwszych 3ech cykli rozliczeniowych. Rabat spowoduje, że koszt abonamentu dla Klienta będzie na poziomie 1 zł brutto. Kolejne cykle rozliczeniowe będą już na poziomie kosztów standardowych abonamentów w zależności od wybranego pakietu.

Promocja może być uruchomiona tylko u Klientów, gdzie nowe przyłącze lub obecne przyłącze będzie zrealizowane w mieszkaniu (bloki). Nie obejmuje instalacji w domach jednorodzinnych.

Promocja może być uruchomiona tylko u Klientów posiadających łącze KaspolNet lub zamawiających nową usługę Światłowód z TV.

Promocja może być uruchomiona tylko u Klientów, którzy nie posiadali lub nie posiadają aktualnie usługi TV od KaspolNet.

Promocja może być uruchomiona u Klientów detalicznych oraz biznesowych.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami i już dziś dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.