Telewizja za 1zł przez 3 miesiące

  1. Promocja dotyczy oferty w pakietach Korzystny i Bogaty
  2. Dotyczy umowy na 24 miesiące
  3. Promocja jest okresowa i trwa do końca grudnia 2023
  4. W ramach promocji Klient w tych pakietach uzyskuje rabat przez okres pierwszych 3ech cykli rozliczeniowych. Rabat spowoduje, że koszt abonamentu dla Klienta będzie na poziomie 1 zł brutto. Kolejne cykle rozliczeniowe będą już na poziomie kosztów standardowych abonamentów w zależności od wybranego pakietu.
  5. Promocja może być uruchomiona tylko u Klientów posiadających łącze KaspolNet lub zamawiających nową usługę Światłowód z TV.
  6. Promocja może być uruchomiona tylko u Klientów, którzy nie posiadali lub nie posiadają aktualnie usługi TV od KaspolNet.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa
RODO

Wysoką jakość naszych usług telekomunikacyjnych potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni i biznesowi. Z naszych badań wynika, że najbardziej cenią oni sobie pełną szerokość pasma światłowodowego i brak barier spowalniających transfer danych. W efekcie mogą korzystać z internetu i telewizji, jak tylko chcą i bez przeszkód. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do firmy lub pracy zdalnej czy też chcesz zagwarantować sobie i bliskim dostęp do najlepszej rozrywki na rynku, oferowane przez Kaspolnet pakiety usług spełnią Twoje oczekiwania.